KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8952304
nr 895 2304
Akvarell
Johan Bergling, signerad. 1928, 35x50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 maj 2014
kl 18:59:57
14/5 20:16:42
100 kr
19/5 18:49:16